Wellness SPA
Príďte si oddýchnuť a relaxovať do Wellness Spa. Tento komplex slúži na regeneráciu tela a duše, ponúka wellness služby nielen pre kúpeľnú klientelu ale aj návštevníkom a hosťom z celého regiónu a zahraničia. Obsahuje vodný svet a saunový svet.
[ Viac informácii nájdete tu ]
Liečivé pramene
V tesnej blízkosti apartmánu sa nachádza kolonáda kde je k dispozícii desať minerálnych prameňov, ktoré majú blahodárne účinky na organizmus. Pitné kúry odporúčame aplikovať po konzultácii s lekárom.
Procedúry a terapie
V Kúpeľnom dome si je možné objednať s množstva procedúr, ako vodoliečba, termoterapia, uhličité terapie, peloidoterapia a parafinoterapia, rehabilitácia, elektroterapia a mangoterapia, liečebné inhalácie, fototerapia, dietoterapia, klimatoterapia.
Zoznam voľnopredajných procedúr (v novom okne)
Soľná jaskyňa
Ako jednu z procedúr ponúkajú Bardejovské Kúpele aj Soľnú jaskyňu, ktorá sa nachádza v liečebnom dome ALŽBETA. Je založená na metóde prírodnej terapie, ktorá napodobňuje atmosféru soľných baní a má monitorovanú mikroklímu. Je otvorená denne od 7:00 - 18:00 hod. Cena: 4 EUR/dospelí a 2,5 EUR/deti, vstupenky je možné zakúpiť v hoteli Astória.
Turistika
V oblasti Bardejovských Kúpeľov sa nachádza viacero turistických chodníkov, pre náročných, ale aj množstvo chodníkov a parkov pre oddych a relax v každom ročnom období.
Kúpalisko
Priamo v Bardejovských kúpeľoch je k dispozícii v letných mesiacoch kúpalisko s vyhrievanou vodou. Pre deti je k dispozícii detský bazénik.
Pre náročnejších odporúčame Aquacity Poprad (100 km) s množstvom atrakcií, prípadne kúpalisko vo Svidníku (35 km) s umelými vlnami.
Tenis
Pre športovo zdatnejších ponúkajú kúpele tenisové kurty a pre menej náročných športovcov minigolf, ktorý sa nachádza hneď vedľa kurtov. Otvorené: denne od 7:30 – 19:30 hod., Cena: Po - Pia: 5 EUR, So - Ne: 6 EUR. Na kurtoch je možné zahrať si volejbal, nohejbal a taktiež aj petang.
Squash
Príďte si zahrať Squash do Kúpeľného domu, ktorý je otvorený denne. Rezervácie a predaj časeniek na recepcii hotela OZÓN, prípadne telefonicky na čísle 054 / 477 21 01. Otváracia doba: PO – PIA od 15:30 – 19:30, SO – NE od 9:45 – 19:45 hod. Cena: PO-PIA : 7 EUR/hod./kurt, SO-NE: 8 EUR/hod. /kurt
Minigolf
K dispozícii je areál s vyše 20. jamkami kde narazíte na rôzne jednoduché i zložitejšie prekážky vhodné pre všetky vekové kategórie.
Petang
Zabavte sa pri hre Petang, kedykoľvek budete mať chuť a voľný čas.Petangové ihrisko sa nachádza medzi LD Mier a LD Valentína. Výdaj gúľ na recepcii hotela OZÓN, ASTÓRIA a na TENISOVÝCH KURTOCH. Cena: poplatok 3 EUR / 2 hod., záloha za sadu gúľ je 17 EUR.
Lyžovanie - Nižná Polianka
Ste lyžiari alebo dávate prednosť snowboardu? U nás si deň naozaj užijete! Ak hľadáte priestrannú zjazdovku, dostatok snehu, vynikajúco upravený terén, spoločnosť rovnako dobrých jazdcov na svahu, pohodlné parkovanie a dobré jedlo a pitie, budete spokojní.
Lyžiarske stredisko Makovica
Kúpalisko Makovica - Nižná Polianka
Vyberte si nás, ak si chcete dobre zaplávať a oddýchnuť od mesta a stresu v zeleni skutočného lesa pri vode. Sme jedinou vodnou plochou v okruhu desiatok km, kde sa to dá aj pri vyššej návštevnosti.
Kúpalisko Makovica
Bowling
V budove apartmánu sa nachádza novootvorený Bowling club. K dispozícii sú tri dráhy.
Poznávanie histórie
Skanzen v Bardejovských Kúpeľoch je najstarším zariadením svojho druhu na Slovensku. Na ploche 1,5 ha je v parkovej a záhradnej úprave - etnoparku rozmiestnených 24 expozičných objektov, ktoré prezentujú ľudovú kultúru a staviteľstvo dvoch etník: slovenského a rusínskeho obyvateľstva, žijúceho v regióne horného Šariša a severného Zemplína.
Odporúčame taktiež navštíviť najstarší drevený kostolík na Slovensku, ktorý sa nachádza len 7 km od mesta Bardejov v obci Hervartov.
Krynica Polsko
Len 27 kilometrov od mesta Bardejov u poľských susedov sa nachádza stredisko Krynica, ktoré ponúka množstvo aktivít dostupných celoročne. Medzi najobľúbenejšie patrí veľké množstvo lyžiarskych vlekov a lanovka, ktorá je dostupná aj mimo lyžiarskej sezóny.
V lokalite sa taktiež nachádza zdroj minerálnych vôd.
Stránky strediska tu.


Rezidencia Amélia - Apartmán Afrodita II
Bardejovské Kúpele 90
086 31 Bardejovské Kúpele
Slovakia
Prevádzkovateľ
Mastery s.r.o., Kacvinská 2849, 085 01 Bardejov

apartmanafrodita@centrum.sk
+421 / (0)915 850 600
© apartmanafrodita.sk | Všetky práva vyhradené. | vyrobil: mart-in