Vitajte na stránkach apartmánov Afrodita | Dnes je | Meniny má , zajtra
Rezidencia Amélia - Apartmán Afrodita III
Apartmán sa nachádza v Bardejovských kúpeľoch, 400m od centra. Bardejovské kúpele sú vzdialené 8 km od mesta Bardejov, ktoré je zapísané do zoznamu chránených miest UNESCO.

Celková rozloha apartmánu je 56 m2 + 11m2 slnečná terasa. Apartmán pozostáva z jednej spálne a obývacej izby s plne vybavenou kuchyňou / chladnička s mrazničkou, mikrovlna rúra, indukčná doska s el. rúrou, umývačka riadu. Súčasťou apartmánu je kúpelňa so sprchovacím kútom, automatickou práčkou a WC. K vybaveniu apartmánu patrí bezplatné Wi-Fi pripojenie a satelitná TV s plochou obrazovkou. Počas pobytu môžete parkovať bezplatne na súkromnom uzavretom parkovisku.

V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám / turistike, cyklistike, tenisu, lyžovaniu, wellness a spa / 100m od apartmánu/ ...

Najbližšie Medzinárodne letisko Košice sa nachádza vo vzdialenosti 95 km.

[ Kliknutím zavrieť ]
Bardejovské Kúpele v skratke
Bardejovské Kúpele patria k najkrajším kúpeľným mestečkám na Slovensku. Preslávili sa už v minulosti, najmä svojimi minerálnymi vodami, ktoré blahodárne pôsobia na tráviaci trakt.

Desať minerálnych prameňov vyviera na pomerne malej ploche vo vnútornom kúpeľnom území. Množstvo látok vo vode je v každom prameni odlišné a pri pití obvyklých liečebných dávok, ktoré určuje lekár sú pre organizmus neškodné, pokiaľ sa dodržiavajú indikácie a kontraindikácie. Tieto minerálne pramene sa používajú najmä na pitné kúry.

Prvá zmienka o Bardejovských Kúpeľoch je z roku 1247, keď uhorský kráľ Béla IV. daroval územie dnešných kúpeľov aj s prameňmi mestu Bardejov. Isté je, že ľudia poznali veľmi skoro liečivé účinky minerálnych vôd, o ktorých sa mohli sami presvedčiť. zdroj: bardejovske.sk
Počasie u nás
iMeteo.sk


Rezidencia Amélia - Apartmán Afrodita II
Bardejovské Kúpele 90
086 31 Bardejovské Kúpele
Slovakia
Prevádzkovateľ
Mastery s.r.o., Kacvinská 2849, 085 01 Bardejov

apartmanafrodita@centrum.sk
+421 / (0)915 850 600
© apartmanafrodita.sk | Všetky práva vyhradené. | vyrobil: mart-in