Aktivity v každom ročnom období

Wellness SPA

Príďte si oddýchnuť a relaxovať do Wellness Spa. Tento komplex slúži na regeneráciu tela a duše, ponúka wellness služby nielen pre kúpeľnú klientelu ale aj návštevníkom a hosťom z celého regiónu a zahraničia. Obsahuje vodný svet a saunový svet. [ Viac informácii nájdete tu ]
Liečivé pramene

V tesnej blízkosti apartmánu sa nachádza kolonáda kde je k dispozícii desať minerálnych prameňov, ktoré majú blahodárne účinky na organizmus. Pitné kúry odporúčame aplikovať po konzultácii s lekárom.
Procedúry a terapie

V Kúpeľnom dome si je možné objednať s množstva procedúr, ako vodoliečba, termoterapia, uhličité terapie, peloidoterapia a parafinoterapia, rehabilitácia, elektroterapia a mangoterapia, liečebné inhalácie, fototerapia, dietoterapia, klimatoterapia.
Zoznam voľnopredajných procedúr
Soľná jaskyňa

Ako jednu z procedúr ponúkajú Bardejovské Kúpele aj Soľnú jaskyňu, ktorá sa nachádza v liečebnom dome ALŽBETA. Je založená na metóde prírodnej terapie, ktorá napodobňuje atmosféru soľných baní a má monitorovanú mikroklímu. Je otvorená denne od 7:00 - 18:00 hod. Cena: 4 EUR/dospelí a 2,5 EUR/deti, vstupenky je možné zakúpiť v hoteli Astória.
Turistika

V oblasti Bardejovských Kúpeľov sa nachádza viacero turistických chodníkov, pre náročných, ale aj množstvo chodníkov a parkov pre oddych a relax v každom ročnom období.
Kúpalisko

Priamo v Bardejovských kúpeľoch je k dispozícii v letných mesiacoch kúpalisko s vyhrievanou vodou. Pre deti je k dispozícii detský bazénik.
Pre náročnejších odporúčame Aquacity Poprad (100 km) s množstvom atrakcií, prípadne kúpalisko vo Svidníku (35 km) s umelými vlnami.
Tenis

Pre športovo zdatnejších ponúkajú kúpele tenisové kurty a pre menej náročných športovcov minigolf, ktorý sa nachádza hneď vedľa kurtov. Otvorené: denne od 7:30 – 19:30 hod., Cena: Po - Pia: 5 EUR, So - Ne: 6 EUR. Na kurtoch je možné zahrať si volejbal, nohejbal a taktiež aj petang.
Squash

Príďte si zahrať Squash do Kúpeľného domu, ktorý je otvorený denne. Rezervácie a predaj časeniek na recepcii hotela OZÓN, prípadne telefonicky na čísle 054 / 477 21 01. Otváracia doba: PO – PIA od 15:30 – 19:30, SO – NE od 9:45 – 19:45 hod. Cena: PO-PIA : 7 EUR/hod./kurt, SO-NE: 8 EUR/hod. /kurt
Minigolf

K dispozícii je areál s vyše 20. jamkami kde narazíte na rôzne jednoduché i zložitejšie prekážky vhodné pre všetky vekové kategórie.
Petang

Zabavte sa pri hre Petang, kedykoľvek budete mať chuť a voľný čas.Petangové ihrisko sa nachádza medzi LD Mier a LD Valentína. Výdaj gúľ na recepcii hotela OZÓN, ASTÓRIA a na TENISOVÝCH KURTOCH. Cena: poplatok 3 EUR / 2 hod., záloha za sadu gúľ je 17 EUR.
Lyžovanie - Nižná Polianka

Ste lyžiari alebo dávate prednosť snowboardu? U nás si deň naozaj užijete! Ak hľadáte priestrannú zjazdovku, dostatok snehu, vynikajúco upravený terén, spoločnosť rovnako dobrých jazdcov na svahu, pohodlné parkovanie a dobré jedlo a pitie, budete spokojní. Lyžiarske stredisko Makovica
Kúpalisko Makovica - Nižná Polianka

Vyberte si nás, ak si chcete dobre zaplávať a oddýchnuť od mesta a stresu v zeleni skutočného lesa pri vode. Sme jedinou vodnou plochou v okruhu desiatok km, kde sa to dá aj pri vyššej návštevnosti. Kúpalisko Makovica
Bowling

V budove apartmánu sa nachádza novootvorený Bowling club. K dispozícii sú tri dráhy.
Poznávanie histórie

Skanzen v Bardejovských Kúpeľoch je najstarším zariadením svojho druhu na Slovensku. Na ploche 1,5 ha je v parkovej a záhradnej úprave - etnoparku rozmiestnených 24 expozičných objektov, ktoré prezentujú ľudovú kultúru a staviteľstvo dvoch etník: slovenského a rusínskeho obyvateľstva, žijúceho v regióne horného Šariša a severného Zemplína.
Odporúčame taktiež navštíviť najstarší drevený kostolík na Slovensku, ktorý sa nachádza len 7 km od mesta Bardejov v obci Hervartov.
Krynica Polsko

Len 27 kilometrov od mesta Bardejov u poľských susedov sa nachádza stredisko Krynica, ktoré ponúka množstvo aktivít dostupných celoročne. Medzi najobľúbenejšie patrí veľké množstvo lyžiarskych vlekov a lanovka, ktorá je dostupná aj mimo lyžiarskej sezóny.
V lokalite sa taktiež nachádza zdroj minerálnych vôd.
Stránky strediska tu.
© 2021 Apartmán Afrodita    |    Šírenie obsahu stránky akýmkoľvek spôsobom je bez súhlasu autora zakázané.    |    Stránku vyrobil: mart-in    |    mediareport.sk